İş geliştirme

Kategoriler

İş birlikleri

İş geliştirme

Amacımız, uluslararası iş birlikleriyle gücümüze güç katmak 

Aymed İlaç Sanayi, spesifik olarak üriner sistem hastalıklarına karşı iyileştirici çözümler sunmaktadır. Bu doğrultuda, Aymed İlaç İş geliştirme birimi, Küresel/Yerel ölçekli jenerik veya orjinal ürünleri araştırarak tedavi portföyüne kazandırmakla görevlidir. 

Hedef 2023

Stratejik vizyonumuzu, ülkemizin 2023 Hedefleri doğrultusunda şekillendirdik. Bu doğrultuda, portföyümüze yeni tedavi araçları katmak adına odağımızı In-Licensing ve Co-marketing araştırma ve geliştirmelerine kaydırdık. 

In-Licensing 

Aymed İlaç Sanayi olarak 1989 yılından beri spesifik olarak Üroloji alanında faliyet gösteriyoruz. Bu doğrultuda, yıllardan beri büyük bir özveriyle oluşturduğumuz tedavi portföyümüzü, uluslararası pazarlarda piyasaya sürülmüş orjinal/jenerik ürünlerle In-Licensing sözleşmeleri altında genişletmeye odaklıyız. 

Aymed İlaç İş Geliştirme Birimi, Uluslararası pazarlardaki Orjinal ve Jenerik ürünleri In-Licensing anlaşmaları yaparak tedavi portföyünü geliştirmekle görevlidir. 

  • Uro-Onkoloji ürünleri, yetim ilaçlar ve üriner sistem hastalıklarında kullanılan ürünler ile portföy geliştirmek önceliğimizdir. 

Co-Marketing

Aymed İlaç Sanayi, Ulusal ve Uluslararası piyasalarda ki katma değeri yüksek ürünlerin pazarlaması ile ilgilenmektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

İş Geliştirme Birimi İletişim Bilgileri

Mail:      [email protected]