Contact Form

Contact Information

   Address: Ehlibeyt Mah. 1242. Cad. No:18/14

                    06520 BALGAT/ANKARA

      Phone: +90 312 473 34 10

           Fax: +90 312 473 31 10

      E-mail:  [email protected] 

 


Product Side Effect / Adverse Reaction NotificationIn case of any side effects related to Aymed Pharmaceuticals products, you can contact us at [email protected] or by calling +90 (312) 473 34 10.

İnsanların tıbbi ürünlere gösterdikleri biyolojik reaksiyonlar farklıdır. Bu nedenle, klinik geliştirme aşamasında en kapsamlı klinik araştırmalar yapılsa dahi tıbbi ürünlerin kullanımına ilişkin tüm advers reaksiyonların (yan etkilerin) belirlenmesi mümkün değildir. Çok nadir görülseler dahi bu advers reaksiyonların dünya genelindeki kaynaklardan alınması, hastalar ve ilaç güvenliliği (farmakovijilans) açısından büyük önem taşımaktadır.

Global bir ilaç şirketi olan Bayer için farmakovijilans, dünya genelindeki düzenlemelere uygun olmakla birlikte, şirketin merkezinde yer almaktadır. Bayer’in ürünlerine yönelik güncel güvenlik bilgileri sunabilmesi için müşterilerin, hastaların ya da sağlık mesleği mensuplarının desteği çok önemlidir.

Ürünlerimiz ile ilgili yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bildirimlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz ile ilgili acil durumlarda 0 216 528 36 00 numaralı telefondan Bayer Türk Farmakovijilans/İlaç Güvenliliği Bölümü’ne ulaşabilirsiniz.

Ürün Kalite Şikayeti Bildirimi: Ürünlerimiz ile ilgili kalite şikayeti bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bildirimlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca kalite şikayeti bildirimleriniz ile ilgili acil durumlarda 0 216 528 36 00 numaralı telefondan Bayer Türk Kalite Bölümü’ne ulaşabilirsiniz.

Medikal Bilgi Talebi: Ürünlerimiz ile ilgili tıbbi sorularınızı, aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Ayrıca medikal bilgi talebiniz ile ilgili acil durumlarda 0 216 528 36 00 numaralı telefondan Bayer Türk Medikal Enformasyon Bölümü’ne ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı:
Tüm kullanıcı bilgileri gizlidir ve ilgili mevzuatta belirtilen prosedürler gereği, bildirilmesi gereken kurum ve kuruluşlar hariç hiçbir kişi ya da firmaya aktarılmamaktadır.

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. İşaretleri (*) alanları doldurmak zorunludur.